Composite Calendar

January 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
30
31
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Hermon Hawks
4:30, bus 3:30

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Hermon Hawks
1:30, bus 12:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Hermon Hawks
3:00, bus 12:30
1
Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30
2
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Skowhegan Indians
5:30, bus TBA

Skowhegan Indians
Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
4:00

Skowhegan Indians
Brewer Witches Boys Varsity Basketball
7:00
44 - 49

Skowhegan Indians
Brewer Witches Boys JVBasketball
5:30

Old Town/Orono Black Bears
Brewer Witches JV Ice Hockey
8:20

Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice
3:00-5:00

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
2:45-4:15, bus 2:20

Messalonskee Eagles
Brewer Witches Varsity Ice Hockey
6:10
3 - 9

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Skowhegan Indians
7:00, bus 3:45
44 - 59
3
Brewer Witches JV Ice Hockey
at Gardiner Tigers
4:00, dismiss 1:45

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
2:45-4:15, bus 2:20

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30
4
Camden Hills Windjammers (1st Team)
Brewer Witches Girls JV Basketball
3:30

Camden Hills Windjammers (JV)
Brewer Witches Girls JV Basketball
5:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Camden Hills Windjammers
3:30, dismiss 1:15

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Camden Hills Windjammers
6:30, dismiss 1:15
62 - 55

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Camden Hills Windjammers
5:00, dismiss 1:15

Old Town Coyotes
Brewer Witches Swimming & Diving
6:00

Camden Hills Windjammers
Brewer Witches Girls Varsity Basketball
6:30
44 - 40
5
George Stevens Academy Eagles (1st Team)
Brewer Witches Girls JV Basketball
1:00 pm

George Stevens Academy Eagles
Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
10:00 am

George Stevens Academy Eagles
Brewer Witches Boys JVBasketball
11:30 am

Maine Cheer Coaches Assoc. (MCCA) Showcase
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
5:00, self transport

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
8:00 am- 9:30

EMITL Relay Meet
Brewer Witches Indoor Track
3:10, bus 1:45

Brewer Witches Varsity Ice Hockey
at Bangor Rams
7:45, bus 5:45
2 - 7
6
7
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice (BCS Game Day)
6:30-8:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Hermon Hawks
3:30, bus 2:30

Brewer Community School Witches
at Hermon Hawks
4:45

Hermon Hawks
Brewer Community School Witches
4:45

Hermon Hawks
Brewer Community School Witches
3:30
8
Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
Cancelled

Brewer Community School Witches
at Practice
Postponed

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
Cancelled

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
Cancelled
9
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice (BCS Game Day)
Cancelled

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
Cancelled

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice (rescheduled from 1/8)
Cancelled
10
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Lawrence Bulldogs
5:00, bus TBA

Lawrence Bulldogs
Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
4:00

Lawrence Bulldogs
Brewer Witches Boys Varsity Basketball
7:00
54 - 40

Lawrence Bulldogs
Brewer Witches Boys JVBasketball
5:30

Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice
4:30-6:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
6:30-8:00

Bucksport Bucks
Brewer Community School Witches
4:45

Bucksport Bucks
Brewer Community School Witches
3:30

Brewer Community School Witches
at Bucksport Bucks
3:30, bus 2:15

Brewer Community School Witches
at Bucksport Bucks
4:45, bus 2:15

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
2:45-4:15, bus 2:20

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Lawrence Bulldogs
6:30, bus 3:45
40 - 56
11
Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at SeDoMoCha Eagles
4:45, bus 2:00

Brewer Community School Witches
at Practice
3:45-5:00

Brewer Community School Witches
at SeDoMoCha Eagles
3:30, bus 2:00

Washington Academy Raiders
Brewer Witches Swimming & Diving
6:00
12
Gardiner Tigers (1st Team)
Brewer Witches Girls JV Basketball
10:00 am

Gardiner Tigers (JV)
Brewer Witches Girls JV Basketball
11:30 am

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Gardiner Tigers
11:00 am, bus 9:00 am

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Gardiner Tigers
1:00, bus 9:00 am
61 - 49

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Gardiner Tigers
12:30, bus 9:00 am

Camden Hills Windjammers
Brewer Witches JV Ice Hockey
2:10

Big East Competition
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
Cancelled

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
11:30 am- 2:30

EMITL Meet 4
Brewer Witches Indoor Track
2:10, bus 12:45

Camden Hills Windjammers
Brewer Witches Varsity Ice Hockey
12:00
3 - 2

Gardiner Tigers
Brewer Witches Girls Varsity Basketball
1:00
43 - 35
13
14
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice
3:00-4:30

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (overlap with JV)
4:30-6:00

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
4:30-6:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (overlap with 1st Team)
5:00-6:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
7:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Reeds Brook Rebels ("C" squad)
4:45, bus 2:30

Brewer Community School Witches
at Reeds Brook Rebels ("C" squad)
3:30, bus 2:30

Brewer Community School Witches
at Practice
3:30-5:00

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
2:45-4:15, bus 2:20

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
6:30-8:30
15
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Nokomis Warriors
5:00, bus TBA

Nokomis Warriors
Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
4:00

Nokomis Warriors
Brewer Witches Boys Varsity Basketball
7:00
38 - 72

Nokomis Warriors
Brewer Witches Boys JVBasketball
5:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
7:00-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
4:30-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
5:30-6:30

Brewer Community School Witches
at Leonard Coyotes ("A" only)
3:30, bus 2:15

Brewer Community School Witches
at Practice
3:45-5:00

Brewer Community School Witches
at Practice
2:30-3:45

Brewer Community School Witches
at Leonard Coyotes ("A" only)
4:45, bus 2:15

Houlton/Hodgdon Blackhawks
Brewer Witches Varsity Ice Hockey
6:10
4 - 6

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Nokomis Warriors
6:30, bus 4:00
50 - 20
16
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice
2:30-4:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (overlap with JV)
4:30-6:00

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
4:00-6:00

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (overlap with 1st Team)
5:00-6:30

Lewiston Blue Devils
Brewer Witches JV Ice Hockey
Cancelled

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
7:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice
6:15-7:30

Brewer Community School Witches
at Practice
3:45-5:00

Brewer Community School Witches
at Practice
2:30-3:45

Brewer Community School Witches
at Practice
5:00-6:15

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
2:45-4:15, bus 2:20

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
6:00-8:00
17
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice
2:30-4:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (with JV team)
5:00-6:30

Hampden Academy Broncos
Brewer Witches Boys Varsity Basketball
7:00

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (with 1st team)
5:00-6:30

Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice
3:00-5:00

Varsity vs. Hampden Academy
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
5:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
7:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Reeds Brook Rebels
3:30, bus 2:30

Brewer Community School Witches
at Reeds Brook Rebels
4:45, bus 2:30

Reeds Brook Rebels
Brewer Community School Witches
4:45

Reeds Brook Rebels
Brewer Community School Witches
3:30

Hampden Academy Broncos
Brewer Witches Girls Varsity Basketball
5:30
18
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Hampden Academy Broncos
5:30, bus 3:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Hampden Academy Broncos
4:00, bus 3:00

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
3:30-5:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Hampden Academy Broncos
7:00, bus 3:00

Brewer Witches JV Ice Hockey
at Bangor Rams
8:30, self transport

Stephanie Tardiff Memorial- Brewer Cheer Invitational
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
Begin Set up 2:15

Stephanie Tardiff Memorial- Brewer Cheer Invitational
Brewer Witches JV Competition Cheerleading
Doors Open 5:00 // 6:00 Competition Begins

Stephanie Tardiff Memorial- Brewer Cheer Invitational
Brewer Community School Witches
Doors open 5:00/ Competition 6:00, be @ BHS by 3:00

Brewer Community School Witches
at Practice
2:30-3:45

Brewer Community School Witches
at Practice
5:00-6:15

Brewer Community School Witches
at Practice
6:15-7:30

Brewer Community School Witches
at Practice
3:45-5:00

EMITL Meet 5
Brewer Witches Indoor Track
4:40, bus 3:15

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
5:30-7:30
19
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Messalonskee Eagles (1st Team)
11:00 am

Brewer Witches Girls JV Basketball
at Messalonskee Eagles (JV)
12:30, bus 9:30 am

Messalonskee Eagles
Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
10:00 am

Messalonskee Eagles
Brewer Witches Boys Varsity Basketball
1:00

Messalonskee Eagles
Brewer Witches Boys JVBasketball
11:30 am

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
11:30 am- 2:30

Brewer Witches Swimming & Diving
at Caribou/Limestone/Fort Fairfield
11:00 am, bus 6:30 a

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Messalonskee Eagles
2:00, bus 9:30 am
20
21
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice (MLK Day)
12:00-1:30

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (MLK Day)
9:00 am- 10:30

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice (MLK Day)
6:00-8:00

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (MLK Day)
10:30 am- 12:00

Gardiner Tigers
Brewer Witches JV Ice Hockey
Cancelled

KVAC Championships
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
10:00 am, bus 7:30 am

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice (MLK Day)
TBA

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
2:00-4:00

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
4:00-5:30

Brewer Community School Witches
at Practice
6:30-8:00

Brewer Community School Witches
at NO PRACTICE TODAY (MLK Day)
Cancelled

Brewer Community School Witches
at NO PRACTICE TODAY (MLK Day)
Cancelled

Brewer Community School Witches
at Practice
5:00-6:30

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
10:00 am- 11:30, bus 9:15

Brewer Witches Varsity Ice Hockey
at John Bapst Crusaders
6:30, self transport

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice (MLK Day)
4:00-6:00
22
Messalonskee Eagles (1st Team)
Brewer Witches Girls JV Basketball
3:30

Cony Rams
Brewer Witches Girls JV Basketball
5:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Cony Rams
3:30, dismiss 1:30

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Cony Rams
6:30, dismiss 1:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Cony Rams
5:00, dismiss 1:30

Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice (BCS Game Day)
6:00-8:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
7:00-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
5:00-7:00

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
6:00-7:00

Brewer Community School Witches
at Cohen Eagles
4:45, bus 2:30

Brewer Community School Witches
at Cohen Eagles
3:30, bus 2:30

Cohen Eagles
Brewer Community School Witches
3:30

Cohen Eagles
Brewer Community School Witches
4:45

Cony Rams
Brewer Witches Girls Varsity Basketball
6:30
23
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice
2:30-4:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (overlap with JV)
4:30-6:00

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
6:00-8:00

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (overlap with 1st Team)
5:00-6:30

Brewer Witches JV Ice Hockey
at Old Town/Orono Black Bears
7:00, bus 5:45

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
6:30-8:00

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Ellsworth Falcons
3:30, bus 2:15

Brewer Community School Witches
at Ellsworth Falcons
4:45, bus 2:15

Ellsworth Falcons
Brewer Community School Witches
4:45

Ellsworth Falcons
Brewer Community School Witches
3:30

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
6:00-7:30, bus 5:15

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
4:00-6:00
24
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice
3:00-4:30

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (overlap with JV)
2:45-4:30

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
6:30-8:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (overlap with 1st Team)
3:30-5:00

Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice (BCS Game Day)
6:00-8:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
7:30-8:30

Ellsworth Falcons
Brewer Community School Witches
4:45

Ellsworth Falcons
Brewer Community School Witches
3:30

Brewer Community School Witches
at Ellsworth Falcons
3:30, bus 2:15

Brewer Community School Witches
at Ellsworth Falcons
4:45, bus 2:15

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
4:30-6:30
25
Skowhegan Indians
Brewer Witches Girls JV Basketball
5:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Skowhegan Indians
4:00, bus ASAP after school

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Skowhegan Indians
7:00, bus ASAP after school

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Skowhegan Indians
5:30, bus ASAP after school

Girls Game vs. Skowhegan
Brewer Witches JV Competition Cheerleading
6:30

Bucksport Cheer Invitational
Brewer Community School Witches
Doors open 5:00/ Competition 6:00, bus 2:30

Brewer Community School Witches
at Practice
2:30-3:45

Brewer Community School Witches
at Practice
3:45-5:00

Brewer Community School Witches
at Practice
6:15-7:30

Brewer Community School Witches
at Practice
5:00-6:15

Skowhegan Indians
Brewer Witches Girls Varsity Basketball
6:30
26
Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at NO PRACTICE TODAY
Cancelled

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
TBA

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice
TBA

Brewer Witches JV Ice Hockey
at Camden Hills Windjammers
8:10

Northern Maine Regional Championships
Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
6:00 pm- 8:00

Palmer Diving Invitational
Brewer Witches Swimming & Diving
10:00 am

Brewer Witches Swimming & Diving
at Orono Red Riots
4:00, bus 2:15

EMITL Meet 6
Brewer Witches Indoor Track
2:10, bus 12:45

Brewer Witches Varsity Ice Hockey
at Camden Hills Windjammers
6:00, bus 3:30

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
8:30 am- 10:00
27
28
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice
3:00-4:30

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (overlap with JV)
2:45-4:30

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
4:30-6:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (overlap with 1st Team)
3:30-5:00

Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice (BCS Game Day)
6:30-8:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
7:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Doughty Bulldogs
3:30, bus 2:30

Brewer Community School Witches
at Doughty Bulldogs
4:45, bus 2:30

Doughty Bulldogs
Brewer Community School Witches
4:40

Doughty Bulldogs
Brewer Community School Witches
3:30

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
6:00-7:30, bus 5:15

Brewer Witches Varsity Ice Hockey
at Hampden Academy Broncos
4:00

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
6:30-8:30
29
Bangor Rams
Brewer Witches Girls JV Basketball
5:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Bangor Rams
4:00, bus 3:00

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Bangor Rams
7:00, bus 5:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Bangor Rams
5:30, bus 3:00

Girls Game vs. Bangor
Brewer Witches JV Competition Cheerleading
6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
4:30-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
5:30-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice
2:30-4:00

Brewer Community School Witches
at Practice
4:00-5:30

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
6:00-7:30, bus 5:15

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30

Bangor Rams
Brewer Witches Girls Varsity Basketball
6:30
30
Brewer Witches Girls JV Basketball
at NO PRACTICE TODAY (E-Day @ BHS)
Cancelled

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at NO PRACTICE TODAY (E-Day @ BHS)
Cancelled

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice (E-Day)
4:00-6:00

Brewer Witches Boys JVBasketball
at NO PRACTICE TODAY (E-Day @ BHS)
Cancelled

Kennebec Riverhawks
Brewer Witches JV Ice Hockey
8:20

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
7:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice (E-Day)
6:30-8:00

Brewer Community School Witches
at Practice (E-Day)
5:00-6:30

Kennebec Riverhawks
Brewer Witches Varsity Ice Hockey
6:10

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
6:00-8:00
31
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Practice
4:30-6:00

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice (overlap with JV)
2:30-4:00

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
4:30-6:30

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (overlap with 1st Team)
3:00-4:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
5:00-6:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("B" Squad)
7:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice
2:30-4:00

Brewer Community School Witches
at Practice
4:00-5:30

Brewer Witches Indoor Track
at Field House practice
6:00-7:30, bus 5:15

Brewer Witches Indoor Track
at Throwers @ Center Street
3:00-4:30

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
6:30-8:30
1
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Ellsworth Eagles (1st Team)
3:30, bus 2:20

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Ellsworth Eagles
5:00, bus 2:20

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
4:00-6:00

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Practice (overlap with 1st Team)
3:00-4:30

Brewer Witches Varsity Competition Cheerleading
at Practice
4:30-6:30

Brewer Witches JV Competition Cheerleading
at Practice
6:30-8:30

Brewer Community School Witches
at Practice ("A" squad)
2:30-4:30

Bangor Cheer Invitational ("B" Competition)
Brewer Community School Witches

EMMSL Playoff Round 1
Brewer Community School Witches
TBA

EMMSL Playoff Round 1
Brewer Community School Witches
TBA

John Bapst Crusaders
Brewer Witches Swimming & Diving
6:00

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
6:00-8:00
2
Brewer Witches Girls JV Basketball
at Old Town Coyotes
11:00 am

Brewer Witches Boys 1st Team Basketball
at Practice
12:00-2:00

Brewer Witches Boys Varsity Basketball
at Practice
8:00 am- 10:00

Brewer Witches Boys JVBasketball
at Old Town Coyotes
12:30, bus 9:45 am

Bangor Cheer Invitational ("A" Competition)
Brewer Community School Witches
9:00 am, Doors Open 8:30 am, bus 8:30 am

EMITL Meet 7
Brewer Witches Indoor Track
3:10, bus 1:45

Brewer Witches Varsity Ice Hockey
at Houlton/Hodgdon Blackhawks
1:00, bus 10:00 am

Brewer Witches Girls Varsity Basketball
at Practice
10:00 am- 12:00